baner low

تولید محتوا و تولید مطلب

تولید محتوا و تولید مطلب

تولید محتوا و تولید مطلب

تولید محتوا و تولید مطلب شرایط و قواعد مخصوص دارد برای بالا رفتن و مطرح شدن سایتها و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مهم بوده و تاثیر زیادی دارد. محتوا باید دارای شرایط بوده و دارای شرایط مدنظر گوگل هست و مطلب با استاندارد گوگل هم خوانی داشته و بتواند امتیاز لازم کسب کند. از  مسائل مهم و اساسی برای تولید محتوا و تولید مطلب قسمت کوچکی جهت شرایط محتوا بهینه موثر بوده برایتان بیان می کنیم.

برای توسعه و بهره وری بیشتر برای محتوا و مطالب تولیدی برای بارگزاری و قرار گرفتن در سایت می توان اشاره کرد

دریک مطلب باید کلمات کلیدی تکرار شده با تکرار همان عبارت یا کلمه در صفحات وب مقایسه شود.

کاربر باید درباره محتوا جستجو کرده و مطابق نظر نظرش باشد همچنین کاربر می تواند توضیح درون سایت گوگل را عوض کند کاربر برایش مهم است که مطلب درون گوگل نمایش داده شود.

جهت تولید محتوا مهم است که نظر مخاطب جلب شود و ساختار محتوایی جذابیت داشته باشد. تولید محتوا یا همان مطلب نویس  بسته به سلیقه و دانش خود عبارت بعنوان مطلب درون کادر در اواسط متن قرار گیرد و کادر رنگی دورشان کشیده شود. جاهایی در کلمات BOLD شود. هنر خلق متنی توسط مطلب نویس وقتی کاربر اسکرول میکند جاهایی متوقف شود. برای محتوا رنگ و سایزش و بولدش شاخص تر باشد متن مهم بوده و باید شاخص گردد.

کیفیت محتوا بسیار مهم بوده از همه مهمتر تولید مطلب با کیفیت هست. محتوی بارگزاری شده درون سایت هم اهمیت داشته مدیریت سایت نگهداری سایت با ترفندها.

تولید محتوا را می توان در شبکه اجتماعی مثل توییتر ، اینستاگرام ، تلگرام ،  با مناسب بودن ادبیات و مخاطب نشر داده شود. در اینستاگرام عکس طرفدار زیادی داشته باید عکسهای مناسب ساخته شود و مناسب مطلب عکس گذاشته شود. امروزه ترفند گوگل تغییر کرده مطالب کلمات کلیدی نباید تکرار شود و باید عبارات باید جایگزین شود.  زمانی مطرح بود که کلمات کلیدی تکرار میشد اما به مرور زمان گوگل تغییر کرده است.

سرچ عبارات کلیدی گوگل همیشه درست نیست و عناوین نباید عنوان جستجوی گوگل باشد و باعث خواهد شد که موضوعات ارزشمند کاربر نادیده گرفته بشود.

برای تولید محتوا عنوان قوی و مقدمه گیرا مهم است.

برای دادن لینکهای داخلی و خارجی ، انتخاب عنوان ، نگارش متن ، استفاده از تصویر ،  مهم می باشد.

اگر هنگام درج تصاویر مناسب متن حذف شود عکس گویای مطلب باشد عکس باید حجم استاندارد ، سایز مناسب ، عنوان فایل مناسب برای متن جایگزین مطرح باشد.

دسته بندی و برچسب گذاری

سایز فونت ، فاصله گذاری مناسب ،  چیدمان درست محتوا و خوانا بودن از نکات نگارشی می باشد.

برای نوشتن عنوان توضیحاتی که بیان میشود نیز مهم هست مثلا 1-  عنوان بصورت طرح سوال باشد ، افعال منفی بکار گرفته شود از کلمات تاثیر گذاز استفاده شود و کاراکتر خاص استفاده شود وقتی این موارد تمام شد : 2- محتوا درون شبکه اجتماعی و بازاریابی ، کامنت و مارکتینگ ، لینک داخلی و خارجی نشر داده شود. 3- محتوا قوی و اثرگذار باشد.

برای جذب مشتری و مطرح شدن در گوگل مشاغل با کمک از سایت و بالا آمدن در صفحه اول این موارد انجام می دهند. مواردی که بیان می شود اهمیت دارد: 1- تولید محتوا 2- تولید مطلب 3- مطلب نویسی 4- محتوا نویسی 5- مطلب گذاری 6- محتوا گذاری این موارد مهارت خاصی می خواهد کار هرکسی نیست مطالب بیان شده کوچکترین بخش مهارت مطالب نویس و محتوا نویس می باشد.

گروه سامان کاران جهت تولید محتوا ، تولید مطلب و مطلب نویسی و محتوا نویسی و تولید بسیار زیاد درباره انبوه مطلب از خبره ترین کارشناسان استفاده کرده با هر نوع زمینه کاری و فعالیت کاری قیمت مناسب و زمان کم انجام میدهد و مطالب با کیفیت تحویل داده خواهد شد. به ما اعتماد کنید رضایت مشتری برای ما مهم می باشد.  

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
  • تهران - جنت آباد - بلوار مجاهد کبیر - کوچه بنفشه 11 - پلاک 108 - طبقه سوم - واحد 8
  • 44810270- 021
  • 9691207- 0921
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا