baner low

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصل

چگونه بایست بتوانیم گواهینامه ایزو اصل و اصیل را با گواهی تقلبی و بدون اصالت از هم تشخیص بدهیم؟ روند شناخت گواهی ایزو اصل از گواهی ایزو غیر اصیل چگونه هست؟ روش تشخیص گواهینامه ایزو اصل از ایزو غیر اصل چطور ممکنست؟ سوالی که جهت غالب شرکتها و سازمانهای صادر کننده ایزو پیش میاید و به عناوین مختلف این سوال را مطرح می کنند. متاسفانه بسیاری افراد شیاد و سودجو هستند که از میزان عدم آگاهی متقاضیان گواهینامه ایزو سوء استفاده می کنند و با ترفندهای مختلف همچون طراحی وب سایتهای متفاوت و مختلف با ظاهر و شکلهای گول زنک و اسامی فریبنده و القاب فریبنده با دادن پول به گوگل خود را جزو صفحات اولیه گوگل مطرح می کنند و جزو لینکهای اول قرار می گیرند و با سواستفاده از این امر اقدام به ایزو جعلی می کنند.

 

شرکت اصلی صادر کننده گواهینامه ایزو

شرکت اصلی صادر کننده گواهی ایزو توی ایران همه خودشان را معتبر می دانند و البته برخی از آنها نیز راست می گویند و حقیقتا هم گواهی ایزو صادره آنها دارای اصالت هست و اما ممکنست گواهی نامه هایی نیز صادر کنند که اصالت لازم را نداشته باشد. به همین جهت اطلاع و آگاهی مشتری و متقاضی اخذ گواهی ایزو اهمیت بسیاری دارد و شرکت متقاضی بایستی اصالت شرکت گواهی دهنده ایزو انتخابی را مورد بررسی قرار دهد.

 

نحوه بررسی اصل بودن گواهینامه ISO

نحوه بررسی اصل بودن گواهینامه ایزو ISO را چنین می توان تعریف کرد که مراکز و مراجع صادر کننده ایزو را در اصطلاح و اختصار CB می گویند که خود این CB تحت اعتبار یک مرجع بالا دست با عنوان AB مدیریت می شود و در نهایت AB خودش بایستی زیر نظر یک مرجع بالا دست تر با عنوان IAF مدیریت گردد. AB در هر کشور نمایندگانی دارد که زیر نظر IAF ( نهاد بین المللی اعتبار دهندگان ) فعالیت می کنند. AB خودش گواهی ایزو صادر نمی کند بلکه مجوز صدور ایزو را به شرکتهای صادر کننده ایزو یعنی همان CB می دهد. با این تفاسیر گواهینامه ایزو دارای اصالت از این طریق صادر می شود و طی این پروسه و روند. اهمیت این تفاسیر و توضیحات به دلیل این امر هست که هستند برخی مراجع صادر کننده ایزو که با وجود مجوز صدور گواهی ایزو اصل اقدام به صدور گواهی ایزو می کنند که تحت اعتبار IAF نیست و اصطلاحا غیر IAF هست. به همین جهت شرکت یا شخص متقاضی گواهی ایزو بایستی این روند را بداند و طی این روند جهت اخذ گواهی ایزو اقدام نماید.

 

برای گرفتن گواهینامه ISO اصلی از کجا شروع کنیم؟

برای گرفتن گواهینامه ایزو اصل بهتره ابتدا اطلاعات کافی و لازم فنی و حقوقی را از گروه سامان کاران کسب کنید. گروه سامان کاران با کادری مجرب و با تجربه 24 ساعته آماده خدمات مشاوره رایگان به متقاضیان هست. مرکز ثبت و ارتقاء برند و توسعه سازمانی سامان کاران گواهی ایزو اصل را در کمترین زمان ممکنه و با کمترین هزینه در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهد. کلیه مستندات ایزو جهت رفاه متقاضیان ایزو و جهت بوجود آوردن یک سیستم نظام مند و بهره وری کافی بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید....

گواهینامه ایزو اصل صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
  • تهران - جنت آباد - بلوار مجاهد کبیر - کوچه بنفشه 11 - پلاک 108 - طبقه سوم - واحد 8
  • 44810270- 021
  • 9691207- 0921
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا