baner low

شرایط دریافت گواهینامه ایزو

شرایط دریافت گواهینامه ایزو

 

شرایط دریافت گواهینامه ایزو

شرایط دریافت گواهینامه ایزو شرایط خاصی نیست و مراحلی وجود دارد که افراد بایستی در مورد همه مراحل اطلاعات داشته باشند.

 • شرایط گرفتن گواهینامه ایزو به صورت عمومی عبارت است:

 • انتخاب سازمان صادرکننده ایزو

 • انتخاب مدل گواهی ایزو

 • اجرای مستندات مناسب

 • اصالت ایزو

 • انتخاب سازمان صادرکننده ایزو

موسسات صادرکننده گواهینامه ایزو برای افراد متقاضی مراحلی در نظر گرفته اند که هر کس باآگاهی و دانش می تواند این مراحل را بخوبی پشت سر بگذراد. مراکز صادرکننده گواهی ایزو بسیار زیادند و بصروت کلی به دو قسمت تقسسیم می شوند. قسمت اول: جزء IAF هستند که معتبر و دارای اعتبار جهانی هستند. و دارای نمایندگان متعدد در سایر کشورها هستند که به این نمایندگان AB می گویند. و در ایران با نام NACI نامگذاری شده است.برخی از این مراکز صادرکننده گواهی ایوز تحت حمایت IAF است که به آنها اعتبار می دهد. اما قسمت دوم مروبط به موسسات غیر از IAF است که خیلی اعتبار ندارند. برخی کشورها و همچنین ایران جزء این گروه هستند ولی اعتبار برای صادرات ندارند و برای اینکه دارای چنین اعتباری شوند باید هزینه ای که مربوط به پیاده سازی است به موقع بپردازند. اشخاصی که دوست دارند بریا تبلیغات و برند شدن کار کنند و علاقه ای برای انجام مستندات ندارند میتوانند به مراکز غیر IAF رجوع کنند.

 

انتخاب نوع گواهی ایزو

 

انتخاب نوع گواهی ایزو

ایزوهای متنوعی در مناطق مختلف وجود داردکه بصورت کلی به بخش عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. بخش عمومی در همه موارد کاربرد دارد.اما بخش خصوصی فقط برای موارد خاصی مورد کاربرد دارد و از آن استفاده می کنند.

ایزو 22000 سیستم ایمنی غذایی است که فقط برای بهداشت غذا از آن استفاده می کنند.

ایزو 14001 سیستم مدیریت محیط زیست است که برای حفاظت کردن از زیست و منابع طبیعی موجود است این قسمت بسیار مورد استفاده موسسات قرار می گیرد.

ایزو 9001 مربوط به سیستم کیفیت است که برای بهتر شدن سطح کیفیت محصولات و خدمات کارخانه ها است.

ایزو 45001 برای بهداشت کارکنان کارخانه ها استفاده می شود و سلامتی کارمندان را اداره می کند تا روند عملکردی شرکت براساس ایمنی کارکنان به سمت موفقیت پیش برود.

 

موسسات ایزو

 

مشاوره و اجرای فرایندهای مناسب

موسسات صادرکننده گواهی ایزو برای افراد متقاضی خود راهکارهای مناسبی پیشنهاد میدهند و آنان راتا پایان راه که گرفتن گواهی ایزو هست همراهی میکنند و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه می دهند. همچنین مراکز مشاوره های قابل اعتماد زیادی وجود دارد که این مشاوران چون که دارای اطلاعات و تجربه کاری زیاد هستند می توانن راهنمایی های لازم را به افراد متقاضی انجام دهند. و حتی ممکن است از صفر تا صد مراحل اخذ گواهی ایوز بروند و در آخر گواهینامه ایزو را تحویل افراد بدهند.

 

اصالت گواهینامه ایزو

 

اصالت ایزو

 هر شخصی که دوست دارد در مورد اینکه آیا گواهینامه ایزو قانونی است یا نه، صحت دارد یا نه. شماره هایی که روی گواهینامه ایزو موجود است را در سایت های معتبر وارد کند و استعلام صحت آن را بگیرد و همچنین برای اینکه راحتتر به صحت گواهینامه ایزو پی ببرد می تواند به مراکز مشاوره های موجود و قابل اعتماد رجوع کند و از آنها بخواهد در مورد گواهی ایزو استعلام بگیرند. مشاوران با رضایت خاطر و بدون اینکه برای این کار هزینه ای بگیرند استعلام می گیرند

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

 1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 • تهران - جنت آباد - بلوار مجاهد کبیر - کوچه بنفشه 11 - پلاک 108 - طبقه سوم - واحد 8
 • 44810270- 021
 • 9691207- 0921
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا