baner low

روش اخذ ارزان گواهینامه ایزو

روش اخذ ارزان گواهینامه ایزو

روش اخذ ارزان گواهینامه ایزو

ایزو ارزان

سالیان طولانی است که ایزو به صورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است و هر روز که می گذرد بر توانایی سازمان های ایزو افزوده می شود و هیچ وقت محبوبیت و مشهوریت خود را از دست نداده اند. ایزو دارای یک استاندارد معتبری است که توانسته شرکت ها و سازمان هایی که دارای مدرک ایزو هستند را در جهت اهداف ایزو سامان دهی کنند و استاندارد را در این سازمان ها و شرکت ها بهبود و در جهت افزایش استاندارد در سطح شرکت ها بکوشند. مدل های بسیاری از ایزو در سطح مختلف جهان وجود دارد که به صورت فعّال در حال تلاش هستند و همیشه محصولات خوبی را برای مشتریان خود تولید کرده اند و همین ارائه محصولات خوب و عالی باعث شده که در سراسر مرز و بوم ها مشهور و محبوب بشوند و محصولات بسیاری را برای مشتریان خود انتقال دهند. مدل های ایزوها با هم فرق دارند. هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد ولی در استاندارد بودن همه آن ایزوها با هم مشترک هستند. هر مشتری ایزوی خاص خود را خریداری می کند و از آن به نحو احسن استفاده می کند. یک نوع مدل جدید از ایزو، ایزو ارزان است که با وجودی که سابقه کمی دارد و از نظر کیفیت و مرغوبیت توانسته است از سایر ایزوها سبقت بگیرد و پیشی بگیرد. ایزو در سطح بین المللی و داخلی کشور فعالیت می کند که این دو با هم تفاوت هایی دارند که همین تفاوت هاست که باعث می شود هر کدام مشتریان خاص خود را به سمت خود جذب کند. در اینجا به شرح روش گرفتن و دریافت ایزو می پردازیم.

 

روش اخذ گواهینامه ایزو در سطح بین المللی

شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند مدرک ایزو را دریافت کنند به سراغ مراجع یا سازمان هایی می روند که گواهی ایزو را صادر می کنند البته  نکته مهمی وجود دارد که هر مراجعی، مراجع معتبر نیست و مدیران شرکت های متقاضی باید با آگاهی و دانش و تجربه دیگران به سراغ مراجع یا سازمان های معتبر و دارای استاندارد صادرکننده گواهی ایزو بروند تا بتوانند درخواست دریافت مدرک ایزو را بدهند.مراجع صادرکننده گواهی ایزو شرایط و روش هایی را برای مدیران شرکت های متقاضی در نظر گرفته اند که این متقاضیان باید این شرایط و روش ها را به نحو احسن انجام دهند تا در صورت انجام آن مراجع صادرکننده گواهی ایزو به آنها مدرک بدهند . شرایط و روش ها عبارتند از:

1-مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت ایزو باید طبق مبالغ معین شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو، این مبالغ را بپردازند که این مبالغ بسیار زیاد است و کمتر شرکتی توانایی پرداخت این مبلغ را دارد که بپردازد.
2-مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی باید طبق دستورات مراجع صادرکننده گواهی ایزو زمان خاصی را سپری کنند تا بعد از آن زمان برای آنها مدرک ایزو صادر شود.

 

روش اخذ ارزان گواهینامه ایزو در سطح داخلی کشور

از آنجا که اخذ ایزو ارزان در سطح داخلی راحت است و به آسانی هر شرکت و سازمان متقاضی می تواند آن را به راحتی دریافت کند بیشتر شرکت ها برای دریافت این ایزو به مراجع صادرکننده گواهی ایزو مراجعه می کنند تا این مدرک را دریافت کنند و به راحتی فعالیتِ خود را شروع کنند و به اهداف خود دست یابند ولی دو شرط وجود دارد که باید مدیران شرکت های متقاضی آن را رعایت کنند که این دو شرط هم اگر مدیری واقعا علاقه و انگیزه برای کار کردن داشته باشد به راحتی می تواند این دو شرط را انجام دهد و به راحتی مدرک ایزو را دریافت کند. این دو شرط عبارت است از:

1 - مدیران شرکت های متقاضی برای دریافت ایزو باید در مناقصاتی که توسط مرجع صادرکننده گواهی ایزو در زمان  و مکان خاصی معین و مشخص می شود حاضر شوند و هر چیزی را که لازم است انجام دهند انجام دهند و در غیر این صورت، عدم حضور مدیران شرکت ها به منزله عدم درخواست دریافت مدرک ایزو هست و نام آنها از لیست حذف می شود.
2 - مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو باید در مورد ایزو، اهداف ایزو، توانایی اجرایی مدیران در مورد ایزو در سطح شرکت و....اطلاعات و دانش لازم را داشته باشند.
پس شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو، باید از دانش و آگاهی برخوردار باشند و همچنین در تمامی مناقصات حضور به عمل برسانند تا بتوانند مدرک ایزو را دریافت کنند.

 

روش اخذ ارزان گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
  • تهران - جنت آباد - بلوار مجاهد کبیر - کوچه بنفشه 11 - پلاک 108 - طبقه سوم - واحد 8
  • 44810270- 021
  • 9691207- 0921
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا